למה לבחור בסוסקה?

  • פיתוח מערך שיווקי שלם המותאם ככפפה לעסק שלכם
  • הידע והניסיון שלנו יהפכו את כניסתכם לאינטרנט למקפצה מהותית לעסק
  • כל השירותים במקום אחד: נוח לכם, ומאפשר לנו להעניק מחיר משתלם
  • שום מאמץ לא נדרש מצידכם – השאירו את כל העבודה הקשה לנו

מפי לקוחות מרוצים..

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי על היחס האדיב, השרות, הטיפול המסור והמהיר שניתן על ידכם בסבלנות ומקצועיות. מאז תחילת שיתוף הפעולה ניכר כי אחוז הפניות והחשיפה עלו, ולהצלחה זו תרמו עיצובו הגרפי של האתר ומערך הכלים השיווקי שבוצע והותאם על ידכם ונתנו מענה לצרכים ומטרות מרכזנו. אמליץ בחום לכל חברה בדבר שירותכם!
חיים מלכה, עד רעננה
לאחר חיפוש מתיש ובררני בין מספר חברות , החלטנו לעבוד עם חברת סוסקה פלוס. אנו שמחים עד היום על הבחירה ועל ההזדמנות להכיר את זהר ברג, איש על-אנושי שעובד מסביב לשעון. תוך זמן קצר האתר עלה לאוויר, כאשר כל דרישה, בקשה ואפילו גחמה קיבלה מענה מהיר ומקצועי. יתרה מזאת – גם לאחר סיום העבודה, אנו מקבלים תשובות ומענה לכל שאלה, באותה רמת מקצועיות וזריזות כמו בתקופה בניית האתר.

ליאורה איכילוב, אלגותים
Suska Plus delivered the complete LionBird website in a matter of days within budget. Subsequently, they took the time to come personally to our offices to train us in maintaining the site/adding updates, and are always answers us in a matter of minutes on any questions or concerns. We would recommend  Suska Plus to anyone looking for a reliable, affordable web developers with high levels of customer service.
Jonathan Friedman, LionBird
חיפשנו ספק ומצאנו שותפים! תודה על המקצועיות והמקצוענות, השירות 24 שעות ביממה, הרצון והיכולת להבין כיצד לעזור. כיף להמליץ על חברה המבינה אותנו ואת שהצרכים בבניית האתר . סוסקה פלוס היו שותפים לכל התהליך מתחילתו, עם עליית האתר והניהול השוטף. השקט והבטחון שהם משרים לאורך כל הדרך שווה הכל – ובוודאי שבניהול השוטף!! כל הכבוד, ממליצה בחום!
חגית אורבך, עמותת התיירות
תודה על המקצועיות,תשומת הלב וההתמדה. צוות מקסים ואיכותי שהבין ויישם את צרכיי ורצונותיי. הבנה בעיצוב ובטעם אסתטי ( במקרה שלנו – הטעם קובע!) – סוסקה פלוס עשו את זה בכבוד גדול. זמינות מידית, מהירות שירות יוצאת דופן וניהול שוטף – פשוט תענוג. ממליץ ומשבח בחום. כל הכבוד, המשיכו כך!
אורן מס, חוות התבלינים בגלבוע
פנינו לסוסקה פלוס מתוך כוונה לבנות אתר מכבד ופונקצינלי. לאורך כל הדרך הם נתנו מענה מקצועי, אמין ולא פחות חשוב – יעיל. עוד משלב האיפיון הראשוני של האתר, דרך העיצוב הגרפי בשלבי הקמתו ועד להשקתו. הם שומרים איתנו על דלת פתוחה לכל שינוי והתאמה. ראוי לציין את זמינותו ויעילותו של זהר ברג בליווי הפרוייקט , במתן פתרונות יעילים ומקצועיים לכל הדרישות שעלו לאורך הדרך.
שי שהם, פסטרנק שהם השקעות
תענוג לעבוד עם סוסקה פלוס. מקצועיים, ישרים, אכפתיים ותמיד יבואו לעזרתנו בכל בעיה. האתר שבנו עבורנו מאוד מקצועי ואפקטיבי – סוסקה עזרו לנו להרים עסק מכלום. תודה!
טל אופיר, תה אנגלי עם נענע