בתור בעלי עסק, המילה "פרסום" תמיד מצלצלת לנו יחד עם הון תועפות – אבל בעידן המודרני, זה רחוק מלהיות נכון. השנים האחרונות חשפו בפנינו כלי פרסום יעיל במיוחד וחינמי לחלוטין.. טרם ברור לכם על מה מדובר? כנראה שעוד לא נחשפתם לקסמן של הרשתות החברתיות.

הרשתות החברתיות הפכו לאמצעי התקשורת וקבלת המידע המוביל ביותר בשנים האחרונות – ואנו כבעלי עסקים יכולים לנצל זאת. הפופולאריות האדירה של רשתות אלו, שרק הולכת וגוברת מיום ליום, מאפשרת לכל מי שרק רוצה להעביר מסרים, ליצור קשרים ולשמור על רלוונטיות בכל עת – בין אם אדם פרטי ובין אם עסק. דף עסקי בפייסבוק מאפשר לבעל העסק ליצור מאגר לקוחות מעודכן, להגיע לקהלים רחבים, לשלוח מסרים שיווקים ולהגביר את המכירות במינימום השקעה. מעבר לכך, פייסבוק מסייעת לנו לפלח את קהל היעד הרלוונטי לעסק שלנו לפי גיל, מין ומאפיינים נוספים – פרסום פרודוקטיבי על מגש של כסף.

אז לאילו רשתות חברתיות העסק שלי צריך להתחבר?

Facebook - אין כל עוררין: הרשת החברתית המובילה ביותר כיום היא פייסבוק. יתרה מכך, פייסבוק היא הרבה יותר מרשת חברתית – היא זירה עסקית לכל דבר וכלי להעברת מידע, ויש הצופים כי היא עלולה לעבור את גוגל. עסק יכול לפתוח לעצמו פרופיל עסקי בפייסבוק, ודרכו לעדכן על כל מוצר חדש, להגיע לקהלים רחבים בהרבה, לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ועוד.

YouTube - כיאה לדינמיות של העידן המודרני, כיום דברים סטטיים הולכים ועוברים מהעולם. סרטונים הם לחלוטין הדבר הבא – הם מגרים את העין, מושכים ומספקים הרבה יותר מידע. אמנם יוטיוב הוא לא לחלוטין רשת חברתית, אך אינספור גולשים נכנסים אליו מדי יום – וכעסק, נוכל לפרסם סרטונים שיווקיים שמסייעים למיתוג הרשת ומעידים על אמינות, איכות ומומחיות.

LinkedIn - לינקאדין היא רשת חברתית מובילה במיוחד בקרב אנשי עסקים. עסקים רבים מקדמים את עצמם באמצעות לינקאדין.

Twitter  - רשת חברתית המתמקדת במסרים מהירים. תוכלו לעדכן חברים במסרים קצרים ועניינים, הן שיווקים והן בעלי ערך מוסף לגולשים, כך שעוד ועוד יעקבו אחריכם. טוויטר אמנם אינה הרשת הפופולארית ביותר בקרב בעלי פרופיל עסקי – אך כל המרבה הרי זה משובח.

סוסקה פלוס עוסקת רבות בתחום ניהול רשתות חברתיות ובעלת ניסיון רב ומעמיק בכל אחת מהן. בעזרתנו תוכלו לבנות לעצמכם מערך שיווקי שלם בכל הרשתות החברתיות, על מנת לייצר ייצוג מושלם ברשת ולהגביר את המכירות בקלות – במינימום השקעה.