כבר לרבים ברור שהאינטרנט הוא הזירה שבה מתרחש הכל – כולם שם, וכולם משיגים באמצעותו את רוב המידע שלהם. בין היתר הפך האינטרנט גם לאפיק הפרסום והשיווק המרכזי, ולא בכדי: מחקרים הוכיחו שהשקעה בפרסום באינטרנט היא המשתלמת והיעילה ביותר. עם זאת, לא פשוט להיכנס לעולם החדיש הזה, ובעלי עסקים רבים שמעוניינים לשלב את העסק שלהם באינטרנט נחשפים לכאוס אמיתי: אינספור אפשרויות, אתרים רבים, אופציות שונות ומשונות שאינם יודעים כיצד לתפעלן..

כל דרך שיווק רשתית טוענת שהמפתח להצלחה בידה, וכל מקום פרסום טוען שהוא המשתלם ביותר – וכך ברור שכל בעל עסק ירגיש אבוד ומבולבל. השאלות עולות ללא הרף: האם עלי להקים אתר? כיצד לעשות זאת? היכן לאחסן אותו? מה צריך להיות העיצוב של האתר? כיצד אשתלב ברשתות החברתיות? איך יגיעו אלי גולשים? וכן הלאה והלאה.

אז איך עושים את זה?
בדיוק לשם כך, ישנם אנשי מקצוע מנוסים שיוכלו להוביל את אותם בעלי עסקים מבולבלים ולא מנוסים בדרך המלך, אל עבר ההצלחה הפוטנציאלית שמסתתרת באינטרנט. אצלנו בחברת סוסקה פלוס למדנו את רזי האינטרנט בכדי שנוכל לגרום לאתרים שלכם לעבוד עבורכם, כדי שנהפוך מבקרים מלקוחות פוטנציאליים ללקוחות ממשיים וכדי שהעסק שלכם יוכל להתרחב באופן אדיר – מבלי שאתם תצטרכו לנקוף אצבע.

מהו הפיתרון שאנחנו מציעים?
שיווק ופרסום באינטרנט לרוב כוללים עבודה עם אנשי מקצוע רבים – מתכנת שפת קוד, מעצב גרפי, מנהל אתרים, מומחה בקידום, מנהל רשתות חברתיות ושאר מומחים למיניהם. הדבר עשוי לגרום לבלבול ראש רב, במיוחד מכיוון שכל תחום באינטרנט קשור זה בזה וכך אתם תהיו אלה שתצטרכו לגשר בין אנשי המקצוע שגייסתם, ולנסות לדרוש מהם מושגים שאינכם מבינים את משמעותם. בשל כך, בסוסקה פלוס אנחנו עובדים עם כל אנשי המקצוע הרלוונטיים – כך שכל השירותים מוצעים תחת בית אחד, ולכל בקשה – תדעו מיד לאן לפנות מבלי להסתבך. אנו נבנה מערך השיווק האינטרנטי שלכם בהתאם לאופי העסק שלכם וצרכיו, ונלווה אתכם שלב אחר שלב בדרך להצלחה.

זכרו – שילוב עסק באינטרנט הוא הכרחי, אך אין זה הכרח שהוא יוביל להתעסקות בלתי נגמרת וכאבי ראש. פנו אלינו ותתחילו ברגל ימין את כניסתכם לעולם האינטרנט, מבלי להשקיע כספים וזמן מיותרים.