גם מי שלא בקיא בחידושי האינטרנט, שמע על פייסבוק. הרשת החברתית הזו כבשה כל פינה בחיינו – ועבור בעלי עסקים, זוהי הזדמנות פז של ממש. כיום, כל מי שהינו בעל ראש עסקי מבין את הצורך בשיווק מוצלח בפייסבוק.

מדוע שיווק בפייסבוק הכרחי?

בניגוד לאמצעי המדיה האחרים, פייסבוק זולה במיוחד וגם מאפשרת לנו ליצור קשר ישיר עם הלקוחות – תוך הרחבת קהל הלקוחות שלנו. בשל העובדה כי לעסק של פרופיל ממש כפי שכל אדם פרטי מחזיק בפרופיל – ישנה הזדמנות אדירה וחד פעמית לעסק להיפגש ישירות עם קהל היעד האידיאלי שלו. דבר זה מתאפשר גם הודות לאופייה של פייסבוק – היא מפלחת עבורנו את הקהלים לפי גיל, מין, אזור מגורים וקריטריונים נוספים, כך שאנו יכולים להשקיע במיתוג למול קהל היעד המדויק שלנו – וכך הופך פרסום בפייסבוק לאפקטיבי והיעיל ביותר.

עם זאת, חשוב להדגיש כי כל יתרונות אלו מתאפשרים רק באמצעות פעילות נכונה בפייסבוק – רק הקמת דף עסקי בפייסבוק לא תניב את הפירות הרצויים. דרושה הבנה וניסיון בתחום בכדי להצליח להפוך עמוד עסקי בפייסבוק למצליח ורווחי. יש לציין גם כי כי גם אם העסק שלכם כבר השתלב בטוויטר, יוטיוב, לינקאדין ושאר רשתות חברתיות – דף עסקי בפייסבוק הוא חובה. כיום רבים מחפשים אחר עסקים במנוע החיפוש של פייסבוק עוד לפני שפנו אל גוגל – כך שגם אם השקעתם רבות בהליכי קידום אורגני הכרחיים, עליכם להקים גם פרופיל בפייסבוק.

אז איך עושים את זה?

ראשית כל, חשוב לדעת כי אין קיצורי דרך. כל מי שיבטיח לכם אינספור לייקים בשבוע הוא כנראה שרלטן – פרסום בפייסבוק נבנה בהדרגה תוך שילוב נכון של קידום ממומן ותכנים איכותיים. אט אט, אנו צוברים לעצמנו קהל נאמן שעוקב אחר העסק ופרסומיו. פייסבוק הוא סביבה דינמית מאוד ובה מתחרים רבים – כך שרק דף עסקי בפייסבוק שיציע פוסטים מעניינים ויספק עולם תוכן נרחב לגולשיו, יתבלט מעל האחרים. יש לשלב בחוכמה בין פרסומים שיווקים לפרסומים בעלי תוכן איכותי נטו, וכך לעודד את הגולשים להגיב, לעשות לייק ולשתף – מה שמגדיל את פרסומינו ועוזר לנו להרחיב את קהל הלקוחות שלנו.

עסקים שמשתמשים בפייסבוק בחוכמה יכולים להגדיל את הרווחים שלהם באופן משמעותי – אך רק אם הדבר ייעשה באופן הנכון. סוסקה פלוס מציעה שירותי ניהול עמוד עסקי בפייסבוק תוך שימוש בניסיון הרב שצברנו בתחום. אנו נדע להתאים את אופי העמוד לקהל היעד שלכם ונשלב באופן האידיאלי בין תכנים שיווקים לאיכותיים – בדרך להרחבת מעגל הלקוחות והרווחים באופן ניכר.