דפי נחיתה הם חלק ניכר מקידום האתר ושיווק העסק באינטרנט. לעומת אתר רגיל, דף נחיתה הוא בעל יכולת גבוהה הרבה יותר למשוך לקוחות פוטנציאליים, באמצעות הובלתם ליצירת קשר טלפוני או שליחת מייל לעסק. דפי נחיתה בעצם מניעים את המשתמש לפעולה ברורה מסויימת, שבה מעוניין בעל העסק.

אופיים הייחודי של דפי נחיתה משפיע באופן ניכר על תקציב הפרסום החודשי של העסק. דף נחיתה מוצלח (המשלב באופן אידיאלי עיצוב מושך ומלל קצר ושיווקי), יגרום ללקוחות להתעניין בעסק שלנו וכך יגדיל באופן ישיר את מספר העסקאות המבוצעות מדי חודש. כך, ההשקעה באותו דף נחיתה תשתלם במיוחד. מנגד, דף נחיתה לא מושקע שלא יגרור רווחים – יביא להפסד כלכלי. יתרה מכך – דף נחיתה לא איכותי שיש לו זמן טעינה ארוך במיוחד יקבל ציון נמוך במיוחד ממנוע החיפוש גוגל – מה שיצריך מאיתנו לשלם יותר לגוגל כדי לא לרדת בדירוג האתר ובמיקום מודעות הפרסום שלו.

כפי שברור לעין, עדיף שלא לחסוך באיכות דף הנחיתה ולהשקיע יותר – על מנת לראות תוצאות ולא להפסיד את כל ההשקעה הכספית ואף סכום גבוה ממנה. חיסכון  של כמה מאות שקלים בדף הנחיתה או הפקדת העבודה בידיים חובבניות המציעות הצעה זולה, תביא בסופו של דבר להפסד של אלפים – ולאפס לקוחות חדשים.

קידום בגוגל הוא נושא שאין לזלזל בו – מנוע החיפוש גוגל רק הופך להיות מתוחכם מיום ליום. פנו רק לאנשי מקצוע מיומנים להקמת דפי נחיתה עבור העסק שלכם – וכך תוכלו להיות בטוחים כי התקציב החודשי שלכם משתלם במיוחד.

סוסקה פלוס מציעה לכם שירותי הקמת דפי נחיתה לצד קידום בגוגל, בכדי ליצור את החבילה המושלמת להקפצת העסק שלכם ברשת.