כבר ידוע שכל עסק, גוף או ארגון זקוק לאתר אינטרנט – הרי לא ייתכן שיחפשו את שמו במנוע החיפוש גוגל ולא יימצאו דבר. מרבית בני האדם בעולם המערבי משיגים מידע כיום באמצעות האינטרנט – ולכן ויתור על אתר אינטרנט עלול להוביל להפסד פיננסי אדיר. עם זאת, לא די בבניית אתר אינטרנט. כיום יש כל כך הרבה אתרים שונים ומגוונים ברשת, כשרבים מעוצבים לעילא ועילא, שופעים בתכנים מרתקים ומעודכנים ללא הרף. לכן, כשמחליטים כי הגיע הזמן לפתח אתר תדמית, אי אפשר להסתפק באתר בסיסי.

אז מה עושים?
כל אתר, מכל סוג שהוא, חייב להיות מושקע, מעודכן ומרהיב. אתר אינטרנט הוא הפנים שלכם ברשת – וכשרוב האנשים יגיעו אליכם דרך האינטרנט, כדי שיתקבלו בסבר פנים יפות. לא מספיק רק לבנות אתר תדמית רק לשם קיומו. בתור חלון הראווה שלכם ואולם הקבלה של העסק, יש לטפח את אתר האינטרנט ולדאוג שהוא יתאים לעסק ככפפה. אתר תדמית שייבנה באופן הנכון ויזכה למלוא ההשקעה יתפקד ככלי עבודה לכל דבר, ויביא לרווחים מהותיים לעסק שלכם. עיצוב אתר תדמית באופן מרשים יוביל לרושם ראשוני חיובי על העסק שלכם, וניהול תכנים מוקפד ייצור תדמית של עסק איכותי ומקצועי.

אתר זקוק למיתוג ממש כמו העסק עצמו. מיתוג באינטרנט חשוב לא פחות מהמיתוג של חנויות פיזיות – עליו לשדר את מה שבית העסק רוצה לשדר, ליצור את האווירה המתאימה ולחשוף בפני הלקוחות הפוטנציאליים את המידע הרלוונטי. הזנחת אתר תדמית תוביל לפגיעה בתדמית שלכם – אל תקלו בכך ראש.

ואיך מיישמים?
לא פשוט לדאוג לאתר מרשים ומעודכן בכל עת. בשל כך, סוסקה פלוס מציעה לכם שירותי פיתוח אתרים וכן ניהול תכנים לאחר מכן, כדי שהאתר ימשיך לתפקד ככלי עבודה יעיל במיוחד לאורך כל הדרך – ללא כל השקעה מצידכם.