כבר ברור לכולנו שעסק לא יכול להרשות לעצמו להישאר ללא אתר אינטרנט – אך כעת, הגיע הזמן לעבור לשלב הבא, ולפתוח חנות וירטואלית. בשנים האחרונות רכישה באמצעות האינטרנט הפכה לפופולארית מאוד – נתון שברור למדי לאור היתרונות הרבים של הקנייה האינטרנטית.

עבור הלקוח, חנות וירטואלית היא פשוט התגשמות חלומותיו – הוא לא צריך לטרוח ולהגיע לקניון, למצוא חניה ולהתחיל לברור במדפים, ולבסוף לעמוד בתור בדרך לקופה. בחנות וירטואלית הוא יגיע במהרה למוצר האידיאלי עבורו, כשהרכישה היא במרחק לחיצת כפתור. הנוחות, החיסכון בזמן והמהירות הופכות את הרכישה האינטרנטית לפשוטה במיוחד – וכשכל התהליך כה זריז, רגשות האשם אפילו לא מספיקים להגיע. לא פלא שעם השנים, נרשמת עלייה מתמדת במספר הרכישות שמתבצעות מדי יום דרך האינטרנט.

אם כך, כבעל עסק, משתלם לי לפתוח חנות וירטואלית?
בוודאי! מעבר לעובדה שללקוחות יהיה פשוט וקל לקנות אצלכם, חנות וירטואלית היא בעלת יתרונות רבים נוספים לעסק שלכם.

1. חשיפה גבוהה לקהל רחב יותר - אם את החנות הפיזית שלכם הכירו בעיקר תושבי הסביבה, חנות וירטואלית פורצת את הגבולות הגיאורגפיים ומאפשרת לכל אחד, מכל מקום, להפוך ללקוחותיכם. מעבר לכך, העובדה שהחנות עובדת בעצם 24/7 מאפשרת ללקוח לבצע רכישה גם ממיטתו באישון ליל וגם מהמשרד בשעות העבודה – מה שהופך את החנות שלכם לנגישה ומעלה את מספר העסקאות באופן ניכר.
2. הוצאות נמוכות - ההשקעה בחנות וירטואלית לא כוללת תשלום שכירות, גיוס כוח אדם, משכורות לעובדים וחשבונות חשמל ומים – אלא רק אחסון של אתר האינטרנט. הרבה יותר קל לעצב חנות וירטואלית מאשר חלל תצוגה פיזי – וכך התקציב של הקמת חנות וירטואלית נמוך באופן ניכר. יתרה מכך, חנות וירטואלית אפילו עובדת עבורכם – לאחר שבניתם אותה, היא פועלת בכל שעות היממה ובכל ימי השבוע, גם בשבתות וחגים – מבלי שהשקעתם שקל נוסף. אין ספק – ההוצאות ההתחלתיות והשוטפות בטלות בשישים לעומת הרווחים. בנוסף, לעומת עובדים, שצריכים ללמוד את כל המידע על העסק ומוצריו, החנות תספק את כל הפרטים הרלוונטיים ללקוחות – כך שתוכלו להיות בטוחים ששיווק המוצרים נעשה בדיוק כפי שהייתם רוצים.
3. הליך תשלום בטוח - כיום קל ובטוח למסור פרטי אשראי דרך האינטרנט. הדבר גם מעניק נחת ללקוחות, וגם מבטח אתכם מפני מצב של כרטיס מזויף.

אז איך פותחים חנות וירטואלית?
פשוט מאוד – כמו שפותחים אתר אינטרנט רגיל, רק מציינים בפני איש המקצוע שמעוניינים באפשרות למסחר מקוון. בסוסקה פלוס אנו בונים חנויות וירטואליות מרשימות בהתאם לצרכיו של הלקוח, תוך הקפדה על יצירת אווירה מתאימה לחנות וממשק נוח במיוחד למשתמש, כדי למקסם את מספר העסקאות שיבוצעו מדי יום. האתרים המסחריים שאנו בונים מכילים את כל ההגנות הדרושות ומספקים לכם וללקוחותיכם ביטחון מושלם ברשת. אל תבזבזו זמן – כל דקה ללא חנות וירטואלית, היא דקה שבה אתם מוותרים על היקף אדיר של קהל פוטנציאלי.