בעולם הדינמי של המאה ה-21, עדכניות היא הכל בחיים. כל רגע מפתיעה טכנולוגיה חדשה, מושק גאדג'ט מתקדם יותר והכל נעשה מהיר בהרבה. כך גם בסביבת האינטרנט – מי שמעז להאט ולו לרגע, נשאר מאחור. באינטרנט צריך להיות תמיד רלוונטי ככל הניתן – כך שבמידה ותשאיר אתר לא מעודכן אפילו לימים ספורים, המתחרים יעקפו אותך באופן ניכר.

למה בעצם צריך לשמור על אתר מעודכן עד כדי כך?
בדיוק כמו שתמיד תרצו את הסלולרי המתקדם ביותר, כך גם תשמחו לצפות באתר שעודכן זה עתה. אתר לא מעודכן משמע אתר שמכיל מידע לא רלוונטי, מיושן, ולא מעניין. בעולם המהיר שלנו אנחנו רוצים את המידע החדש והעדכני ביותר, מבלי להתאמץ – וגם לקבל אותו באופן המרשים ביותר. בשל כך, עיצוב אתר צריך להיות מעודכן גם הוא: כמו שלא תרצו להיכנס לחנות ישנה ולא אסתטית ותעדיפו את מקבילתה הנוצצת, כך גם באתרי חנויות וירטואליות ואתרים בכלל. כך גם מבחינת מבנה האתר – האתר צריך להיות מבוסס על השרת והמערכת המהירים והמתוחכמים ביותר, שיאפשרו גלישה חלקה ונעימה וחווית משתמש איכותית במיוחד.

אתר שיוזנח בתכניו, במבנהו או בעיצובו, ייראה לגולשים מיושן, איטי ולא מעניין. אין זה משנה כמה השקעתם באתר עד כה – כל עוד לא תמשיכו בהשקעה זו באופן תדיר ותעלו תכנים חדשים בתכיפות גבוהה, כל ההשקעה תרד לטמיון. העדכניות חשובה לא רק בגלל הגולשים – גם גוגל ושאר מנועי החיפוש יעניקו יתרון ודירוג גבוה עבור אתר מעודכן, בעוד שאתר סטטי שלא מתעדכן יישאר הרחק בעמודי התוצאות האחרונים. ככל שאתרכם יהיה מעודכן יותר, מהיר יותר וחדשני יותר – כך גוגל ימקם אותו גבוה יותר בתוצאות החיפוש וכך תזכו ליותר חשיפה. כשיותר חשיפה משמעה יותר גולשים ויותר רווחים – ברור למדי מדוע כדאי לנו לשמור על אתר מעודכן.

בחברת סוסקה פלוס אנו מתעדכנים באופן תדיר בכל השינויים שנערכים מדי יום בעולם האינטרנט, ומתאימים לכך את האתרים והחשבונות ברשתות החברתיות שבאחריותנו. בידינו, תוכלו להיות בטוחים שאתרכם יישאר המעודכן והחדיש ביותר – כדי שתעקפו את המתחרים שלכם ללא כל קושי.