הסמארטפונים נכנסו ברוח סערה לשוק ושינו את כל מה שידענו על האינטרנט. כבר לא צריך לחכות שנגיע הביתה או לעבודה בכדי שנוכל לענות על מייל, לגלוש באתרי החדשות, לחפש בגוגל או להגיב בפייסבוק – הסמארטפונים מאפשרים לבעליהם לגלוש מכל מקום, בכל זמן וכמעט ללא מגבלות. אחריהם, כבשו גם הטאבלטים את השוק – וכך נוצר מצב שאחוזים הולכים וגדלים מהגלישה באינטרנט כבר לא נעשים באמצעות המחשב הנייח או הנייד – אלא באמצעות הסמארטפון או הטאבלט.

כיצד זה משפיע עלינו כבעלי אתר תדמית ?
לכל סמארטפון או טאבלט גודל ותצורה שונה, מה שמשליך באופן ישיר על הגלישה ועל אופן הצפייה באתר. בשל כך, עלינו להתחשב בכל פלטפורמות הגלישה בעת בניית אתרים – תאימות אתרים לדפדפנים הפופולארים לא תספיק, אלא כעת עלינו לצרף שחקן גלישה חדש לעסק שאליו יש להתייחס בהתאם. במקום להשקיע תקציב לא מבוטל בפיתוח אפליקציה לעסק, או לפתח אינספור גרסאות לאתר שלנו, ניתן לבחור בפיתרון הפשוט והטוב ביותר – הקמת אתרים רספונסיביים.

מהם בעצם אתרים רספונסיביים?
אתרים רספונסיביים הם אתרים שבעצם מתוכנתים כדי לעשות את העבודה הקשה עבורנו. בזכות אתרים רספונסיביים, ניתן לעצב רק אתר אחד – ואותו אתר יתאים את עצמו אוטומטית לפי סוג וגודל המכשיר שממנו הוא נצפה. אתר רספונסיבי, בעצם מבטיח לכם שלא משנה איך יגלשו מבקרים לאתרכם – הם יוכלו לצפות בו באופן המרשים והנוח ביותר, וכך לא תסתכנו באיבוד לקוחות פוטנציאליים. מלבד זאת, אתרים רספונסיביים הם בעלי יתרון אדיר שישתלם כלכלית בהמשך הדרך – מכיוון שאתרים אלו מתאימים את עצמם אוטומטית לסוג המכשיר – הם בעצם מותאמים כבר מתחילת הדרך למכשירים מתוחכמים שטרם יצאו לשוק, כך שלא תצטרכו להשקיע כספים נוספים בהמשך הדרך, דבר שכמובן הגיוני לאור ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה בימינו.

בחברת סוסקה פלוס אנו מציעים שירות של פיתוח אתרים רספונסיביים, כדי להביא את העסק שלכם לשיא הקידמה. אתרים רספונסיביים ייצרו מיידית רושם ראשוני של אתר שנמצא בשורה הראשונה – הן מבחינת החדשנות, הן מבחינת המקצועיות והן מבחינת הרלוונטיות ללקוחות.