אין כנראה אדם על פני כדור הארץ שגולש באינטרנט ולא משתמש בגוגל. גוגל הוא מנוע החיפוש העיקרי, כשמיליארדי חיפושים נעשים בו מדי יום ויום. בתור בעלי אתר לעסק, ברור לנו שאם אנחנו רוצים שייכנסו לאתר שלנו – עלינו להופיע בחיפושים הרלוונטיים לתחום שלנו.

לא די בהופעה בעמודי התוצאות עבור מילת המפתח הרצויה – במידה ולא נגיע היישר לעמוד הראשון של התוצאה, נזכה לפחות מ-10% מהביקורים שיכולנו להשיג באמצעות גוגל. יתרה מכך – אפילו בעמוד הראשון יש היררכיה, כשהמקום הראשון יקבל כמובן את מירב הכניסות, והשלישי יזכה לפחות כניסות מהשני. העקומה חדה מאוד במיוחד במיקומים הראשונים – ולכן עלינו לעשות כל מאמץ כדי להתברג בהם.

מדוע שנעשה זאת? הסיבה ברורה למדי – כל מבקר באתר שלנו הוא לקוח פוטנציאלי. יותר מבקרים – יותר לקוחות פוטנציאליים – יותר עסקאות ויותר רווחים. ניתן לקבוע בוודאות: הדרך להצלחה באמצעות האינטרנט בטוחה כאשר אנחנו מופיעים במעלה עמוד התוצאות הראשון של גוגל.

אז מה עושים עכשיו?
לאחר שהבנו שעלינו להתברג בראש התוצאות, עלינו להכיר את המושג "קידום אתרים אורגני". קידום אתרים אורגני הוא אמנם תהליך ארוך שתוצאותיו לא נראות בן לילה, אך בסופו של דבר הוא מעניק את התוצאות הגבוהות ביותר. הסיבה למשך התהליך היא שלגוגל ישנם פרמטרים רבים ומסובכים שלפיהם מנוע החיפוש ממקם את האתרים. לעיתים קפיצה מהירה וחדה בתוצאות עלולה להעיד דווקא על שימוש בשיטה מסוכנת, שיכולה לגרום לנזק בלתי הפיך לאתר לאחר מכן. בשל כך, עדיף תמיד לעבוד עם חברת קידום אתרים מקצועית, שברשותה הידע והניסיון הדרושים לקידום האתר במהירות.

בחברת סוסקה פלוס אנחנו מנתחים את האלגוריתם של גוגל בכדי ליצור אופטימיזציה פנימית לאתר, וכך להקפיץ אותו במעלה עמודי התוצאות. באמצעות עליה הדרגתית במיקום במגוון החיפושים הקשורים לאתר, אט אט תחלו לראות גדילה במספר הכניסות לאתר – ובמספר הלקוחות החדשים שלכם. חשוב להדגיש כי קידום אתרים הוא הליך שלא תם לעולם – בשל התחרות העזה באינטרנט, יש לתחזק את התוצאות ולשפרן בכל עת.