בעבר היה ברור למדי כיצד עסק יכול להציג את מוצריו בצורה מרהיבה – פיתוח קטלוג מרשים בעזרת מעצב גרפי, שיודפס בדפים איכותיים ויופץ לכל דורש. היום, כשהעידן המודפס כבר מאחורינו, נשאלת השאלה – כיצד נוכל להמשיך לשמור על אופן התצוגה המרשים שאליו כל כך התרגלנו, אך עדיין נשיג צופים לקטלוג? התשובה לכך היא אחת ויחידה – פיתוח קטלוג דיגיטלי.

קטלוג דיגיטלי – על שום מה ולמה?
עסקים רבים לא רוצים להסתפק רק בתצוגת תיק עבודות משום שמדובר בפרויקטים מקיפים יותר, ו/או מכיוון שהם נמנים עם מעריצי הדור הישן ונהנים מהדפדוף בין מוצר למוצר או בין פרויקט לפרויקט. קטלוג מאפשר לנו "להתפרע" מבחינת העיצוב, בעוד שלעיתים באתרי אינטרנט אנו מוגבלים מפאת שפת הקוד או עלות עבודת המתכנת. כמו כן, קטלוג דיגיטלי יוצר רושם כי העסק איכותי, רציני ומקצועי במיוחד, וכיום מדובר במוצר החדשני והטוב ביותר עבור הצגת המוצרים או השירותים. אין חובה שיהיה זה קטלוג – גם אם העסק שלך מוציא בתדירות קבועה מגזין חודשי, חוברת מידע או עיתון, ניתן להשתמש בדיוק באותה שיטה מתקדמת ומרהיבה. בימינו, כשרבים אוחזים בטאבלטים וסמארטפונים, פיתוח קטלוג דיגיטלי אף משתלם עוד יותר, משום שאפשר לצפות בקטלוג דרך מכשירים חכמים אלו בכל מקום ובכל שעה. כמה נוח לגלול בין הדפים היפים גם בדרך לעבודה או מהמיטה.

מעבר לחזות המרשימה, פיתוח קטלוג דיגיטלי חוסך משאבים אדירים – אין צורך בעלויות הדפסה והפצה אינסופיות, ולעומת קטלוג מודפס, עם הגרסה הדיגיטלית אינכם מוגבלים מבחינה גיאוגרפית – תוכלו לשלוח את הקישור לצפייה בקטלוג הדיגיטלי לכל מקום בעולם. בנוסף, אין חשש לבזבוז קטלוגים שייזרקו או ילכו לאיבוד.

מי צריך קטלוג דיגיטלי?
אם פיתחתם כבר קטלוג מודפס לעסק שלכם, הגיע הזמן להפוך אותו גם לדיגיטלי. גם אם לאו, ישנה אפשרות לפתח קטלוג דיגיטלי מרשים למראה עבור העסק שלכם. את הקטלוג תוכלו לשלב באתר העסק שלכם או לשלוח כקישור עצמאי, לכל דורש בלי הגבלה. סוסקה פלוס תפתח עבורכם גיליון או קטלוג דיגיטלי שיתאים לאווירת העסק בכדי ליצור את הרושם החיובי האידיאלי ולעודד ביצוע עסקאות. אנו משתמשים בשיטות המתקדמות ביותר עבור פיתוח קטלוגים דיגיטליים אלו, בהם תוכלו לצפות בתיק העבודות שלנו.