אתר אינטרנט הוא כלי לכל דבר – וכדי להבטיח את יעילותו, יש להקפיד על כללים שונים. בעת בניית אתר לעסק יש להקדיש תשומת לב לפרטים, גדולים וקטנים כאחד – מפני שהמכלול הוא זה שייצור את האתר האידיאלי לעסק שלכם, שיצליח לקדם ולשווק אותו בעולם האינטרנט, ולממש את הפוטצניאל הטמון בפרסום מסוג זה.

ראשית כל, עוד בהליך ההקמה יש לזכור שהדבר החשוב ביותר הוא הנגישות לאתר והחשיפה שלו. כל עוד האתר לא ייחשף בפני גולשים רבים, או שייחשף ולא יהיה נגיש דיו – סופו כישלון חרוץ. אין זה משנה עד כמה האתר יהיה מושקע – כל עוד גולשים לא יגיעו אליו או לא יצליחו לגלוש בו כראוי, הוא לא יוכל להשיג את מטרותיו – בדיוק כמו שקניון ללא מבקרים לא יספק לקוחות לחנויותיו. לשם כך, יש להשקיע באתר נוח ונגיש, שניתן להגיע אליו ממגוון מקומות – מנועי החיפוש, אינדקסי אתרים, רשתות חברתיות ועוד. כדי שאתרכם אכן יתבלט בכל אלו, עליכם להשקיע בהליכי קידום אתרים – SEO וקמפייני קידום ממומן. רק כך האתר יזכה לחשיפה הראויה שתוכל להביא להגשמת יעדיו.

שנית, יש להקדיש מחשבה ביצירת חווית גלישה איכותית וייחודית. באתר צריכה לשרות האווירה המתאימה לאופי העסק – דבר שמתאפשר עם עיצוב וצבעים נכונים. האתר צריך ליצור רושם של מקצועיות וחדשנות – אך חשוב שלא להגזים בעיצובים חדשניים מדי ולהעמיס באלמנטים גרפיים שיציקו בעין. בנוסף, על האתר לכלול ממשק ידידותי למשתמש שיאפשר בהירות ויוביל את הגולשים בקלות בין הדפים והתפריטים השונים.

השלב הבא הוא התכנים באתר – אתר ללא טקסטים הוא כמו קנקן יפה ללא תוכן. עליכם להקפיד על תכנים איכותיים שיעניקו ערך מוסף לגולש ויספקו לו עניין במהלך גלישתו באתר. מלבד זאת, תכנים איכותיים גם יעידו על טיב העסק, מקצועיותו ואמינותו. מעבר לכך, חשוב להקפיד על אתר מעודכן אחרת ייווצר רושם שגם העסק עצמו לא עדכני ורלוונטי.

ומה עוד?
אלו רק מקצת הדגשים שיש להקפיד עליהם בעת בניית אתר לעסק וניהולו. בסוסקה פלוס ניישם עבורכם את כל העקרונות החשובים תוך שימוש בידע הרב שצברנו עם השנים, כדי ליצור עבורכם את האתר האידיאלי לעסק, שיעבוד עבורכם בשיא היעילות.