כשפייסבוק כבר חוצה את מיליארד המשתמשים הרשומים, ברור לנו שכוחה של הרשת החברתית הזו אדיר. לא מדובר רק באפשרות לשמירת ויצירת קשר עם חברים ובני משפחה – אלא באפיק שיווקי אידיאלי עבור כל עסק שקיים היום. אין עסק שיכול להרשות לעצמו שלא להיות נוכח בפייסבוק, וחשיבות של עמוד עסקי בפייסבוק לעסק כבר עולה על חשיבותו של אתר אינטרנט. הדף העסקי בפייסבוק הוא דרך מדהימה לחשוף את העסק שלכם בקלות ובמהירות בפני לקוחות פוטנציאליים רבים, והכל בתקציב זעום יחסית.

פייסבוק גם מעניקה יתרונות עבור מנהלי דף עסקי: בכל דף שכזה מצורפת סטטיסטיקה עדכנית לגבי הכניסות והפעילות בדף, לצד פילוח לפי מגדר, גיל, מקום מגורים ועוד. באופן זה, מנהלי עמוד עסקי בפייסבוק יכולים לייעל את צעדיהם באופן ניכר. גם בקידום הממומן בפייסבוק הרשת החברתית מסייעת לכם, וחושפת את המודעות שלכם עבור הקהל הרלוונטי ביותר – מה שהופך את ההשקעה שלכם למשתלמת וכדאית ביותר.

אין ספק שכדאי לשלב את העסק שלי בפייסבוק – אך כיצד?
ראשית כל, עליכם לפתוח פרופיל עסקי. פייסבוק לא מאשרת להשתמש בפרופיל רגיל של אדם עבור קידום עסק, אלא יש לפתוח עמוד, "דף אוהדים", ייעודי לעסק. לאחר מכן, עליכם לצבור לייקים – כלומר, אנשים שיהפכו לעוקבים של הדף שלכם ויקבלו את כל העדכונים. לשם כך, עליכם להפוך את העמוד שלכם לכזה שיעניק ערך מוסף לגולשים, ויגרום להם לרצות להמשיך לקבל את המידע שלכם. איך עושים זאת? יוצרים תכנים איכותיים ודואגים לעדכן את העמוד בתדירות גבוהה. את עמוד הפייסבוק שלכם חשוב לטפח, להעשיר ולפתח באמצעות פוסטים מעניינים ורלוונטיים לקהל היעד שלכם, לצד כמובן עדכונים שיווקיים על העסק ומוצריו.

איך מתחילים?
לרוב בעלי העסקים אין זמן מיותר להקדיש לניהול דף עסקי בפייסבוק. יתרה מכך – הדבר לא כה פשוט. צריך ללמוד לנתח את פעילות הגולשים ואת אופן הפרסום של פייסבוק, בכדי למקסם את התועלת מהעמוד. סוסקה פלוס מציעה לבעלי העסקים פיתוח דף עסקי וניהולו השוטף, כדי לקדם את העסק שלכם במהירות ברשת החברתית ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם. צברנו ניסיון רב בעמודים עסקיים בפייסבוק של מגוון חברות, בכדי לבנות את מערך הכלים הדרושים שיממשו את הפוטנציאל העצום שטמון ברשתות החברתיות.