מה הייתם רוצים שיהיו האסוציאציות הראשונות למשמע שם העסק שלכם? איזה מותג הייתם רוצים להיות? כדי שעסק יצליח, הוא צריך להתרומם ולהתבדל משאר המתחרים בשוק – עליו להציע שירות ייחודי או מוצר טוב יותר משל אחרים, כלומר, עליו להיות מותג שאין טוב ממנו. אך איך הופכים את העסק שלנו למותג שעומד בפני עצמו? כיצד הופכים אתר תדמית לעסק לייחודי ואקסקלוסיבי?

מיתוג אתרים באינטרנט הוא אחד מהכלים המשמעותיים ביותר שיכריעו האם תצליחו ברשת – או שתהפכו לעוד אחד מאותם אתרים שאין יוצא ואין בא בדף הבית שלהם. כדי להשיג מיתוג לאתר שלנו, אנחנו קודם כל צריכים לאפיין בדיוק איזה מותג אנחנו רוצים להיות – מהו הרושם שאנחנו רוצים ליצור, אילו מוצרים או שירותים נרצה להבליט, ומה המאפיינים שאנו רוצים שיקשרו מיד לעסק שלנו. כדי לעשות זאת, צריך ליצור שילוב מושלם בין תוכן איכותי לבין עיצוב מרשים, שיחד יבהירו לכל גולש שאין שני לאתר שאליו הוא נכנס כעת.

מתחילים למתג את האתר
כדי להצליח ליצור מיתוג לאתר אינטרנט, ראשית כל צריך להגדיר את ייעוד האתר, את קהל היעד שלו ואת אופיו. כנגזרת מכל אלו, עלינו להחליט על דגשים מסוימים שאותם נעביר באמצעות האתר. בבסיס כל עסק ישנן נקודות חוזקה, שאותן חשוב שנבליט. כעת, עלינו להתחיל לגבש אתר שיכלול תכנים איכותיים שיבליטו את מעלות העסק שלנו, תוך יצירת מעטפת שתארוז את העסק כראוי. לא די בתכנים מקצועיים ומעניינים – עיצוב אתרים משפיע באופן ניכר על הצלחת מיתוגם. בעזרת עיצוב גרפי ועיצוב לוגו נבנה שפה עיצובית ייחודית לאתר, שברגע שגולש ייתקל בה שוב – הוא ייזכר בנו מידית.

סוסקה פלוס דוגלת בפיתוח אתרים תוך בניית מיתוג ברור ומוצלח לעסק, שמבדיל אותו מהמתחרים ומבהיר לגולשים שהם הגיעו למקום אותו חיפשו. באמצעות אחידות עיצוביות תוך שמירה על מקוריות, תכנים מרתקים המאוזנים בתכנים שיווקים והליכי קידום בגוגל ובשאר אפיקי השיווק ברשת – העסק שלכם יהפוך למותג חזק ובמהרה.