רבים טועים לחשוב כי רק חברות גדולות ומסועפות זקוקות לאתר. אין זה נכון כלל – דווקא אותם עסקים קטנים זקוקים לאתרי אינטרנט הרבה יותר. הסיבה לכך דווקא ברורה למדי – עסקים אלו זוכים לפחות חשיפה בחיי היום יום: אין להם אינספור סניפים, תקציבי עתק לפרסומות ואפשרויות רבות לשיווק.

אינטרנט הוא הפיתרון המושלם עבורם - באמצעות אתר אינטרנט ניתן להרחיב את העסק ללא כל מגבלות גיאוגרפיות, להגיע לקהל גדול בהרבה ולקבל חשיפה אדירה ביחס לגודל העסק וביחס להשקעה שלכם. חישבו על כך – גולש מעוניין בשירות מסוים, אותו השירות שאתם מציעים. רוב הסיכויים שהוא לא יפנה לדפי זהב או יחפש פרסומת בטלוויזיה שמתאימה לצרכיו – אלא יברר אחר עסק מתאים באמצעות חיפוש בגוגל. במידה ותופיעו בתוצאות החיפוש – הסיכויים לכך שיפנה אליכם גדלים בהרבה.

ללא נוכחות אינטרנטית, אתם מפסידים קהל לקוחות פוטנציאלים אדיר. גם אם העסק שלכם מבוסס על פרסום "מפה לאוזן" או בעיקר על לקוחות קבועים שחוזרים שוב ושוב, תוכלו להפסיד אותם במידה ולא תופיעו באינטרנט. עסק שלא מופיע באינטרנט כאילו הכתיר את עצמו כמיושן ולא רלוונטי.

הכל עניין של מיתוג
עסק קטן צריך אתר אינטרנט גם בשל התדמית שאתר יכול ליצור – אף אחד לא יידע על גודל העסק שלכם או ישים לב להבדל ביניכם לבין החברה העצומה המתחרה. העיקר ברשת הוא העסקה שאתם מציעים ואופן שיווקה. במידה וההצעה תהיה משתלמת ותהיה ארוזה באתר מרשים לעין ונוח לשימוש, אין כל מניעה שיבחרו בעסק הקטן שלכם על פני המתחרים. אתר אינטרנט מסייע לכם למתג את עצמכם כמובילים בשוק, רציניים, איכותיים ומקצועיים – גם אם מאחורי העסק שלכם עומדים בסך הכל שלושה אנשים בתחילת דרכם.

המציאות מחייבת
בניית אתרים לעסקים קטנים מאפשרת להם להגדיל את קהל הלקוחות שלהם, להכפיל את הרווחים ולשווק את עצמם ביעילות תוך השקעת מינימום הוצאות. עסק קטן שיוותר על אתר אינטרנט לא ישרוד בשוק של ימינו – העידן הדיגיטלי מחייב אותנו לנוכחות אינטרנטית, אם נרצה ואם לאו.

בחברת סוסקה פלוס אנו מתמקצעים בבניית אתרים לעסקים קטנים, ומאפשרים להם לפרוץ בשוק עמוס המתחרים. אתר אינטרנט מרשים ושילוב ברשתות החברתיות יכולים להיות מקפצה אדירה לעסק שלכם – ובעזרת המומחיות והניסיון שלנו, נגרום לזה לקרות ובמהרה.