קידום בגוגל הוא אחת מהדרכים החשובות ביותר לפרסום העסק שלך באינטרנט. גוגל הוא מנוע החיפוש העיקרי כיום – יותר מ-99% מהחיפושים ברחבי העולם נעשים דרכו, וכך הוא בעצם הופך לכלי המידע המרכזי של מרבית העולם – ושל הלקוחות הפוטנציאליים שלך. ברגע שאתה מופיע בתוצאות החיפוש בגוגל, החשיפה שלך עולה באופן ניכר – אך לא בכזו קלות. רק מי שמופיע בעמוד התוצאות הראשון ובין הלינקים הראשונים, זוכה למרבית החשיפה – והחשיפה יורדת באופן דרסטי ככל שיורדים לסוף עמוד התוצאות הראשון ולעמודים הבאים. עסקים שיופיעו בעמוד התוצאות השלישי עבור מילת החיפוש הרצויה, כמעט שלא יזכו לכניסות של גולשים – וכך בעצם אתרם יישאר שומם ולא רווחי בעליל.

אז מה עושים?

הגעה למעלה תוצאות החיפוש כרוכה במאמצים רבים, הבנה מעמיקה בתחום וניסיון רב. עם השנים הדבר הופך לקשה יותר ויותר, משום שרבים עלו על שיטות קידום בגוגל ולכן מנוע החיפוש משנה תכופות את האלגוריתם שבו הוא משתמש כדי לדרג את האתרים בעמודי התוצאות. מעבר לכך, בכל יום נפתחים עוד ועוד אתרים שגם הם מתחרים על המיקומים הגבוהים – וככל שיש יותר מתחרים, כך התחרות הופכת לקשה ותובענית יותר. כדי לעשות אופטימיזציה למנועי החיפוש, אנחנו צריכים להכניס מקצוען לתמונה.

מדוע?

משום שכאדם פשוט, לא נצליח לפענח את האלגוריתם של קידום בגוגל בן רגע ונתקשה לעמוד בקצב המסחרר של שינויים אלו, עדיף לפנות אל שירותיו של איש מקצוע מיומן. ראשית כל, משום שכבר בעת בניית אתר תדמית לעסק צריך להתחשב בהליכי קידום בגוגל ולבנות את האתר האופטימאלי ביותר עבור הליכי הקידום, שייקרא במהירות על ידי ה"עכביש" של גוגל ויאונדקס במהרה. גם הלאה בעת עדכון האתר – יש להעלות תכנים שמאיצים את הליכי הקידום, וכן להפעיל את כל שיטות הקידום בכדי להשיג תוצאות מרביות. כבעל עסק, אין פנאי להתעדכן בכל עת בזמן אמת בכל השינויים ברשת שמצריכים התייחסות מאיתנו – ולכן שירותיו של איש מקצוע יוכלו להבטיח את עדכניות האתר. לא משנה לאן יפנו הטכנולוגיות באינטרנט, תוכלו להיות בטוחים שאתם מובילים בתחום כשהעבודה מופקדת בידיו של איש מקצוע מיומן.