אחת המילים שמאפיינות את העידן המודרני היא – מבחר. יש לנו מגוון רב של אפשרויות בכל תחום ותחום, וכך כמובן גם באינטרנט. אם פעם נהגנו לגלוש רק באמצעות אינטרנט אקספלורר, כיום השוק השתנה ואחד מתוך שלושה (ויש שיאמרו שאפילו אחד מתוך שניים) משתמש בדפדפן אחר – כמו גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, ספארי ואופרה. יתרה מכך, רבים גם גולשים באמצעות הסמארטפון – כך שהאתרים נצפים ברזולוציות שונות ומשונות. כל דפדפן פועל מעט אחרת ומתוכנת באופן שונה, כך שלעיתים אתר יכול להיראות שונה לחלוטין במעבר בין דפדפן אחד לאחר – ולרוב הדבר לא יפעל לטובתו. תצוגת האתר יכולה להשתבש לחלוטין במעבר לדפדפן אחר או למכשיר אחר (כמו טאבלטים וסמארטפונים) – ומבקרים שייצפו באתר באופן זה, לרוב לא ינסו להמשיך בגלישתם אלא יצאו ממנו. כבעל עסק, מדובר בהפסד אדיר של אינספור לקוחות פוטנציאליים.

איך מתמודדים עם ריבוי הדפדפנים?
לבעיה זו פיתרון אחד ויחד – תאימות אתרים. תאימות אתרים היא מה שגורם לאתרים להיראות באופן המיטבי, ללא תלות בדפדפן או במכשיר האלקטרוני שדרכו הם נצפים. בעל עסק צריך להחזיק אתר תדמית בעל גרסאות המתאימות לכל הדפדפנים או לפחות לפופולאריים ביותר שבהם, כדי להבטיח שלא יפסיד אף לקוח פוטנציאלי. יש להקפיד על תאימות אתרים עוד בעת בנייתם, תוך התחשבות בתקנים השונים של הדפדפנים והגדרותיהם. הדפדפן לא ינחש לבד כיצד עליו להציג ת התכנים – ולכן עליכם לפעול ליצירת מצב שהאתרים יעלו באופן זהה בכל דפדפן.

כיצד עושים זאת?
כפי שניתן להבין בקלות, דרושה פה עבודה של איש מקצוע מיומן. תאימות אתרים היא נושא כבד משקל ובעל חשיבות מהותית על הצלחת האתר והשגת המטרות שהוצבו לו, ואין קל לבצע תאימות אתרים ללא ידע מעמיק וניסיון רב בתחום. אצלנו בסוסקה פלוס אנו שמים דגש על תאימות אתרים בעת בנייתם בכדי להבטיח שתוכלו להגיע לפלח השוק הרחב ביותר.