אין ספק – הובן לנו כי כל עסק צריך אתר, וכעת, לאחר הקמת אתר אינטרנט מושקע, אנו בטוחים שסיימנו – אבל רגע, האם באמת די בבניית אתר? טעות בידיכם. אתר אינטרנט צריך להתעדכן באופן תדיר, להשתנות ולספק את כל המידע הרלוונטי והאקטואלי ביותר לגבי העסק בכל יום ויום.

בניית אתר אינטרנט מבלי להקפיד על ניהול שוטף שלו היא טעות חמורה שנובעת מחוסר הבנה של עולם האינטרנט. אתר שאינו מעודכן בעצם מבזבז את כל ההשקעה שלכם – הוא לא קיים מבחינת מנועי החיפוש וכך אף גולש, כלומר לקוח פוטנציאלי, לא יגיע אליו. ללא מבקרים, לא תזכו לכל רווחים. עם זאת, לרבים מבעלי העסקים אין זמן לנהל את אתרם בעצמם – הם טרודים דיו בניהול העסק שלהם, ואין להם רגע דל שאותו יוכלו לנצל כדי להשקיע באתר. בדיוק לשם כך הם זקוקים לשירותיו של מנהל אתר.

אז למה כדאי להחזיק מנהל אתר תוכן?
ההשקעה משתלמת: אמנם מדובר בעוד עובד שצריך לשלם לו משכורת, אך הרווחים שניתן להשיג בימינו באמצעות האינטרנט גדולים בהרבה. כמו כן, בניית האתר עצמה עלתה לא מעט – וללא עדכונים תכופים כאמור, ההשקעה בעצם הייתה לשוא.
התחרות גדולה: ברשת ישנם עוד עסקים רבים המקבילים לכם ומתחרים בדיוק על אותו קהל לקוחות. מכיוון שרובם מנוהלים על ידי מנהלי אתרי תוכן, גם אתם לא תוכלו לוותר על כך ולהישאר מאחור. גוגל מעניקה יתרון לאתרים שמתעדכנים באופן שוטף – כך שאם לא תעדכנו את האתר, לא תזכו למיקום גבוה בתוצאות החיפוש וכך לא תקבלו חשיפה בפני לקוחות פוטנציאליים.
ראש שקט: לא קל להיכנס לעולם האינטרנט הדינמי, שרק משתנה מדי יום ויום. במקום להתחיל ללמוד את רזי האינטרנט והטכניקות השונות, מנהל אתר תוכן יעשה זאת בשבילכם. תוכלו להיות בטוחים שהאתר עובד עבורכם מבלי שתנקפו אצבע.

אז איך מוצאים מנהל אתר תוכן?
חשוב להקפיד לבחור רק באיש מקצוע מנוסה, שצבר ותק בתחום וידע להפוך את האתר שלכם מעוד מצבור דפים ברשת לכלי שיווק ופרסום פרודוקטיבי. מנהל אתר תוכן חייב להיות אדם בעל מומחיות מעמיקה בתחום, עם בקיאות בטכניקות ניהול אתרים, קידום אתרים ושיווק באינטרנט.

בסוסקה פלוס צברנו ניסיון רב בניהול אתרים מסוגים שונים. אנו מאמינים באיזון המושלם שבין איכות העדכונים לבין תועלתם לקידום האתר, בכדי ליצור עבורכם את האתר האידיאלי.